עיצובים בגבס

עיצובים בגבסעיצובים בגבס אהודים מאוד בתחומי הבנייה ועיצוב הפנים. הם משמשים תוספות דקורטיביות ושימושיות לחללים, בנייני משרדים, דירות ובתים פרטיים. ניתן לעצב בגבס במגוון של אפשרויות עיצוב, בכל גודל ובכל סגנון כמעט. עיצוב בגבס הוא קל ומהיר. התקנת עבודות גבס עשויה להתבצע תוך מספר שעות, וניתן להסיר עיצובים בגבס באופן נוח לחלוטין. כאשר לוקחים בחשבון את קלות ההתקנה והמחירים הסבירים של עבודות הגבס, ניתן להבין מדוע אנשים בוחרים עיצובים בגבס לבית או למשרד.

קצת על הגבס

לוחות הגבס משמשים לבנייה קלה ולעיצוב פנים. הלוחות מיוצרים בעוביים שונים, בטווח עובי של 6 ס"מ עד 15 ס"מ בערך, ומשמשים לסוגי בנייה והתקנה שונים. לוחות גבס חותכים בגדלים שונים, ומחברים באמצעים פשוטים. לוח גבס רגיל מורכב מליבה מכוסה בטיח גבס יציב. לוחות גבס מיוחדים משמשים למטרות שונות. רוב סוגי הגבס לא עמידים לחלוטין בפני רטיבות, ולכן משתמשים בהם בעיקר לעיצוב פנים ולא לבנייה חיצונית. פיתוח של לוחות צמנט ובלוקים מגבס מאפשרים שימוש בגבס גם בקונסטרוקציות בנייה חיצונית. קיימים סוגי גבס מיוחדים העמידים ביותר בפני לחות ובפני אש ולוחות גבס אקוסטיים  המבודדים מפני רעשים.

דרך נוספת לעצב בגבס היא באמצעות יציקות גבס. באופן הזה ניתן לעצב עיטורים וקישוטים ועבודות גבס גדולות, בעיצוב מאוד אישי וייחודי. בשיטת עבודה זו בגבס יוצרים עבודות אמנות.

עיצובים בגבס למשרד

התכונות של הגבס, שהן משקלו הקל ואפשרויות ההתקנה הפשוטות מעניקים לו יתרון בעבודות עיצוב פנים. התכונות הדקורטיביות של הגבס מאפשרות עיצוב גבס של חללים בצורות מאוד מיוחדות, שאינן אפשריות בעיצוב עם חומרים אחרים. כאשר מעצבים חלל גדול של משרד, ניתן להתקין קירות ומחיצות, להנמיך את התקרה, להוסיף עמודים דקורטיביים עם נישות, ולשלב את עבודות הגבס עם זכוכית עץ וחומרי גלם אחרים. תוך זמן לא רב החלל הגדול הופך להיות למבנה המחולק לחדרים, אותם ניתן לרהט עם נישות גבס, ארונות גבס, כוורות גבס, ובכל עיצוב פנים מגבס המשמש למטרות שימושיות ודקורטיביות.

עיצובים בגבס לפנים הבית

עיצובים בגבס לסלון – עבודות גבס ניתן לעצב בכל גודל וצורה כמעט. נישות הגבס משמשות לעיצוב מחדש של חלל הסלון. מזנון גבס דקורטיבי, מדפים מגבס, נישת כוורת, שולחן גבס, הם חלק מהשימושים שנעשים בחומר הדקורטיבי. נישות גבס המותקנות בקיר או במחיצת הסלון משמשות למטרות דקורטיביות ולסינון של אור. נישות וקרניזים משמשים להסתרה של חוטי חשמל, להתקנת תאורה. ניתן לנצל את אפשרויות השילוב המיוחדות של עיצוב גבס עם אמצעי תאורה, ולהתקין בסלון תאורה חסכונית, או לשלב משחקים של אור וצל.

עיצובים בגבס למטבח – במטבח  ניתן להתקין מדפי גבס לספרים, כוורות לתבלינים, קרניזים בשילוב תאורה. שולחן או דלפק גבס מוסיפים פרקטיות ונוי למטבח.

עיצוב חדרי ילדים בגבס – עיצוב בגבס מאפשר לרהט ולעצב חדר ילדים בצורה פונקציונלית ונוחה. כוורות גבס, ספסלי גבס ומדפים לספרים הם חלק מאפשרויות העיצוב הרבות.

עיצוב חדר עבודה בגבס – בחדר עבודה ניתן להתקין ספרית גבס, ארונות גבס ומדפי גבס. עבודות הגבס מאפשרות שימוש פרקטי ונוח במיוחד בשטח החדר.

עיצובים בגבס לחדר שינה – בחדר השינה ניתן לשנות לחלוטין את עיצוב החדר, הנמכת תקרה, קרניזים, מדפי גבס בשילוב עם עיצוב חדר השינה, מאפשרים את עיצוב החדר במראה יוקרתי ובסגנון אישי.

עיצובים בגבס לביתמזנון גבס עם דלתות משמש לאחסון ומהווה תוספת יפה לחדרים, קרניזים ונישות לתאורה ניתן להוסיף למסדרון ולחדר מדרגות, מדפים וארוניות גבס שימושיים בכל בית. כאמור, מגוון אפשרויות כיד הדמיון ועל פי הצורך.

מעצבים מחדש את חלל הבית

ניתן לעצב מחדש ולשנות לחלוטין את החלל הפנימי של הבית.

הנמכת תקרה – עיצוב פנים כולל הנמכת תקרה. הסיבות הן דקורטיביות, הנמכת תקרה מאפשרת עיצוב מחדש, אך גם  פרקטיות. תקרת גבס מהווה בידוד מפני רעשים, ובתקרת גבס ניתן להסתיר מערכות חוטי חשמל וצנרת.

מזנון גבס לטלוויזיית פלזמה – העיצוב החדיש של מזנוני פלזמה הוא מרשים ומדהים באופן מיוחד. שילוב של  נישות גבס וזוויות תאורה עם הצפייה במסך הפלזמה היא חוויה אחרת.

עיגול הפינות – ניתן לעגל את פינות החדר באמצעות קירות גבס, ולעצב מראה שונה לחלוטין, באמצעות קירות גבס, נישות וקרניזים.

נישות גבס לתאורה – יצירת חללים וזוויות תאורה באמצעות נישות גבס מעניק לבית מראה שונה לחלוטין. בשילוב ספוטים ותאורה חסכונית אפשר להאיר מסדרונות, חדרי מדרגות, חדרי ילדים. האפקט מאוד דקורטיבי, ובשימוש בתאורה המתאימה, גם חסכוני.

עיצובים בגבס מאפשרים את התכנון מחדש של הבית, ועיצוב ייחודי. והודות למחירים הנוחים, ניתן לבחור ולתכנן מגוון של עיצובי פנים לבית, כיד הדמיון הטובה.

"דיזיין עבודות גבס" מעצבים עבודות גבס ייחודיות לבית. פנו אלינו על מנת להגשים את רעיון העיצוב שלכם החל מהשלב הראשוני ועד לגמר העבודה. נלווה אתכם בייעוץ מקצועי ועם מחירים סבירים בהחלט. צרו אתנו קשר לקביעת פגישה, או השאירו פרטים בטופס צור קשר.

0
0
  
דיזיין עבודות בגבס מבית צמרת, located at היא חברת שיווק באינטרנט במהותה , ומתווכת בין הגולש לבעלי מקצוע, , ואינה אחראית בכל צורה שהיא, לכל תקלה או שירות לקוי . Reviewed by 347 customers rated: 10 / 10