ספריות גבס

ספריות גבסספריות גבס שימושיות ודקורטיביות, ומאוד קלות להתקנה. אם ברצונכם לדעת יותר על ספריות גבס ועל עיצובים בגבס , תוכלו למצוא כאן, באתר חברת "דיזיין עבודות גבס", את חומר הקריאה שלכם בתחום עיצובי גבס, עבודות גבס וכמובן, ספריות גבס.

עיצובי גבס

עיצוב גבס לתוך הבית מתבצע על ידי התקנת לוחות גבס, שהם לוחות עמידים וקלים במיוחד, אותם ניתן לחתוך ולהתאים כמעט לכל גודל ולכל מבנה. השימושים בלוחות הגבס נרחבים. בלוחות גבס בונים קירות, תקרות, מחיצות, וניתן להתאים את עבודות הגבס לכל חלל מבנה. עבודות גבס אינן יקרות יחסית, נוחות להתקנה ולהסרה, ובנוסף, מאוד דקורטיביות ונוחות.

עיצוב בגבס עשוי להשרות אווירה יוקרתית ומיוחדת, ועיצובים בגבס של משרדים, מוסדות ציבור, בתים פרטיים ודירות, הם דקורטיביים ופרקטיים ביותר. בנייה של קירות ותקרות גבס מאפשרת עיצוב מחדש של חלל המבנה, ובנוסף  לעיצוב החלל, לעבודה בגבס יש יתרונות ייחודיים, מאחר ובאמצעות קיר או תקרת גבס ניתן להסתיר מערכות חשמל, חוטי חשמל, ומערכות אוורור. עיצוב בגבס מאוד שימושי הן במשרדים והן בבתים פרטיים.

עיצובי פנים בגבס עשויים להיות פשוטים ביותר או מרשימים במיוחד. ספריות גבס, ארונות ומזנוני גבס ניתן לתכנן בהתאם לצורך בגדלים שונים ובמגוון של עיצובים.

ספריות גבס מזנונים ונישות

נישה היא כאמור גומחה בקיר הגבס שניתנת להתקנה בעיצובים שונים. לנישות הגבס שימושים פרקטיים רבים ויחודיים. נישות מעוצבות באופן דקורטיבי משמשות  כארונות בכניסה לבית, כמבנה מעוצב למקרר או לתנור וכגומחות מדפים למטבח. ניתן לעצב באמצעות הנישות ריהוט לבית, חללים דקורטיביים, ולהוסיף מדפים ודלתות עץ או זכוכית לשימוש פרקטי במיוחד. נישות גבס משמשות לבניית ספריות גבס, ארונות גבס ומזנונים, וגם לפינות ישיבה ולספסלים מגבס.

בין עבודות הגבס המעוצבות, מזנון גבס מתאים במיוחד להבלטה של דברי נוי וחפצי אמנות. מזנוני גבס מעוצבים למטרות שימושיות רבות. מאוד מקובל לעצב בגבס עיצובים יחודיים, בהתאמה ובשילוב עם שכלולים טכנולוגיים. לדוגמה, עיצוב גבס של מזנונים מותאם במיוחד למערכות אודיו וטלוויזיות, וכיום ניתן לתכנן עיצובים דקורטיביים של מזנוני גבס, במיוחד לטלוויזיות פלזמה.

לעיצוב נישות גבס אפשרויות רבות, כולל שילוב נישות הגבס באלמנטים נוספים. ספריות גבס הבנויות בנישה אפשר לעצב במגוון עצום של אפשרויות. לדוגמה, צביעת הספרייה במגוון של צבעי גבס, בשילוב עם תאורה חסכונית ומיוחדת. נישות גבס ניתן  לבנות בתוספת חומרי  גלם נוספים. דלתות עץ הופכות את הנישה לחלל סגור, המשמש כספריה או כארון למטרות אחסון. דלתות שקופות מזכוכית בשילוב אלמנטים, מעניקות לנישת הגבס מראה מסוגנן במיוחד.

נישות לספריות גבס

נישת גבס היא הגומחה או החלק השקוע והממוסגר, שניתן להתקין אותה גם כעיצוב הבולט חיצונית לקיר. נישות הגבס הן טרנד עיצובי מדהים, ותחום עיצוב שמתחדש ללא הרף. ניתן להתקינן כמעט בכל גודל ובכל מיקום, והעבודה עם לוחות הגבס מעניקה אין סוף אפשרויות עיצוב פרקטיות של נישות לבניית ספריות גבס.

נישות גבס מתאימות במיוחד לשימוש בתאורה חסכונית כגון ספוטים ולדים. עבודות גבס בסלון שכוללות תאורה המותקנת בנישות וקרניזים הן חלק אינטגרלי בעיצוב המראה המרהיב של הסלון, וכמובן גם בשאר חדרי הבית. התקנה של תאורה מיוחדת וחסכונית בעיצוב של ספריות גבס, תוך התאמת התאורה למבנה הפנימי של נישת ספריית הגבס והתאמה עם מדפי הספרייה, עשויה להוות עיצוב מרהיב בפני עצמו ותוספת משוכללת לספריית הגבס.

עיצובים מגבס לספרייה

ספריות גבס ניתן לעצב בנישה או בארון גבס. ספריית גבס עשויה להיות מעוצבת באופן פשוט, לדוגמה, כספרייה ומדפי גבס בלבד. המדפים של ספריית גבס עשויים להיות בנויים מחומרים שונים. כאשר מתכננים התקנת ספריית גבס יש לקחת בחשבון את המשקל שעל עיצוב הגבס לשאת. אמנם מדפי גבס חזקים ויציבים, אבל עיצוב מורכב של ספריה ומדפים מצריך תכנון של פיזור המשקל של מבנה ספריית הגבס.

עיצוב גבס של ריהוט, כגון ארונות, ספריות ומזנונים דומה באופן כללי, והשוני הוא בעיקר בפונקציונאליות של הרהיט עצמו, אם ארון גבס בחדר עבודה או ספריית כוורת מגבס לחדר ילדים. ספריות גבס הן אחרי הכול מדפי ספרים, וניתן לבחור בעיצוב פשוט מגבס. יחד עם זאת, כמו בכל עבודות הגבס, ניתן לעצב ספריות גבס מקוריות ומדהימות כיד הדמיון.

ספריות גבס מעוצבות

שימוש פונקציונאלי בשילוב של עיצוב גבס דקורטיבי לספרייה עשוי להיות שילוב של חומרים שונים בהתקנת ספריית הגבס. עץ במראה עתיק, דלתות זכוכית במראה מודרני. בחדרי הבית השונים ניתן לעצב ספריות גבס בסגנונות שונים. עבודות גבס בסלון, הן בדרך כלל דקורטיביות במיוחד, קיימות אפשרויות לעיצובים יצירתיים ומקוריים של ספריות גבס בסלון. שילוב מיוחד של קיר לבנים וספריית גבס בחדר העבודה הוא עיצוב מדהים ומתוחכם במיוחד. השילובים הייחודיים מתאפשרים, בין היתר בשל העלות הנמוכה יחסית של עבודות הגבס, המאפשרת הוספה של חומרי גלם יקרים יותר לעיצוב הגבס.

מתעניינים באפשרות עיצוב לבית של ספריות גבס? פנו אלינו. חברת  "דיזיין עבודות גבס"  מעצבים עבודות גבס מקוריות וייחודיות. אנו נלווה אתכם בייעוץ מקצועי החל משלב התכנון, על מנת שתוכלו לבחור עיצוב  מקצועי, דקורטיבי ובעלויות סבירות לספריית הגבס שלכם. צרו אתנו קשר לקביעת פגישה או השאירו פרטים בטופס צור קשר.

0
0
  
דיזיין עבודות בגבס מבית צמרת, located at היא חברת שיווק באינטרנט במהותה , ומתווכת בין הגולש לבעלי מקצוע, , ואינה אחראית בכל צורה שהיא, לכל תקלה או שירות לקוי . Reviewed by 347 customers rated: 10 / 10